Vítejte v lékárně PILULKA!

Již více než 20 let s radostí pečujeme o zdraví našich pacientů v brněnském regionu, v příhodné lokalitě nedaleko Úrazové nemocnice. Náš specializovaný tým je tu pro vás, aby vám poskytl odborné poradenství a individuální péči.

Naše historie

V naší lékárně klademe velký důraz na vaše zdraví a pohodu. Chápeme, že každý pacient je jedinečný a má jiné potřeby. Proto věnujeme čas tomu, abychom vás osobně poznali a nabídli vám tu nejlepší možnou podporu.

Náš tým se skládá ze zkušených lékárníků a farmaceutických odborníků, kteří si neustále rozšiřují své znalosti a drží krok s nejnovějším farmaceutickým výzkumem. Díky tomu vám můžeme poskytnout aktuální informace a doporučení týkající se léků, zdravotních přípravků a jejich užívání.

Kromě rozsáhlého sortimentu léků na předpis a volně prodejných léků nabízíme i pestrý výběr kvalitních přírodních produktů, doplňků stravy a kosmetiky.

Naším cílem je, abyste se cítili dobře ošetřeni a odcházeli z naší lékárny s úsměvem. Náš přátelský tým je vždy připraven zodpovědět vaše dotazy a pomoci vám zlepšit vaše zdraví.

Navštivte nás v Brně a zjistěte, jak vám můžeme pomoci vést zdravější a šťastnější život. Těšíme se na vás v lékárně PILULKA!

Váš tým v lékárně PILULKA

Tým

Team Member

PharmDr. Stanislav Chudík, Ph.D.

Lékárník

Angličtina

Čeština

Team Member

PharmDr. Irena Šmidová

Vedoucí lékárník

Němčina

Čeština

Ruština

Team Member

Hana Dvořáková

Farmaceutický laborant

Čeština

Team Member

Mgr. Claudie Froľová

Lékárník

Angličtina

Čeština

Team Member

Libuše Kunovská

Sanitář v lékárně

Čeština

Partner

AstraSana Logo

Lékárna PILULKA
Ponávka 185/2
602 00 Brno

Telefon: +420 545 216 119

lekarnapilulka@seznam.cz

EN
CZ